Transport Polska – Hiszpania – Polska

Transport towarowy

Naszą ofertę transportu towarowego kierujemy do firm, instytucji oraz osób prywatnych. Jesteśmy w stanie zorganizować każdy rodzaj transportu. Posiadamy samochody o różnym załadunku 1,5 tony, 6 ton, 12 ton i więcej. Dbamy o to, aby były sprawne technicznie i nieawaryjne, co poza doświadczonymi kierowcami pozwala na sprawne wykonanie zlecenia.

Dokładamy wszelkich starań, aby przewożony towar był odpowiednio zabezpieczony. Wszelkie mienie jest dodatkowo ubezpieczone.

Jakie przedmioty przewozimy?

  • meble, ubrania, obuwie
  • różne sprzęty domowe (RTV, AGD)
  • przedmioty o dużych gabarytach
  • przedmioty handlowe (palety)
  • przesyłki
  • różne eksponaty
  • stolarkę budowlaną
  • materiały budowlane, szkło
  • inne
hiszpania-transport pasek

Dlaczego warto nam powierzyć transport do Hiszpanii?

Nasza firma wyspecjalizowała się w usługach transportu międzynarodowego do Hiszpanii, posiadamy odpowiednie doświadczenie i profesjonalne podejście do naszej pracy. Gwarantuje to wysoką jakość oferowanych usług i zadowolenie naszych klientów. Nie ma zlecenia, któremu nie jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw.

Jako eksperci w wykonywaniu usług transportowych jesteśmy w pełni świadomi roli, jaką odgrywa sprawna i nieawaryjna flota samochodowa. Dbamy o nasze auta oraz o to, aby były przystosowane do przewożenia różnych towarów, dzięki czemu bezproblemowo wykonujemy naszą pracę. Nasze auta posiadają różnego typu przestrzeń ładunkową: izoterma, kontener czy plandeka. Odpowiednia flota pozwala na wykonanie każdego, nawet nietypowego transportu do Hiszpanii z Polski (docieramy do każdego miasta w Hiszpanii). Samochody posiadają również specjalne rampy załadunkowe pomagające bezpiecznie załadować i rozładować transportowany ładunek. Oferujemy transport całopojazdowy, częściowy i drobnicowy, przewozimy również palety, meble i tym podobne.

Bardzo ważne jest dla nas dotrzymywanie ustalonych terminów, gdyż po tym poznaje się profesjonalną i kompetentną firmę. Obdarzając nas swoim zaufaniem, mogą być Państwo pewni, że zlecenie transportu do Hiszpanii lub z Hiszpanii do Polski wykonamy terminowo i rzetelnie.

Transport do Hiszpanii

Przejdź do rozbudowanego formularza

Przejdź do zakładki kontakt, aby wybrać formę kontaktu. Na naszej stronie udostępniamy rozbudowany formularz do przesyłania zapytań online. Wszelkie wyceny są bezpłatne.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Close