FAQ

W odpowiedzi na Państwa pytania oraz wątpliwości związane z naszymi usługami przygotowaliśmy zestaw najczęściej zadawanych pytań wraz z przygotowanymi odpowiedziami. Mamy nadzieję, że zamieszczone tu informacje pomogą Państwu lepiej poznać naszą pracę oraz dowiedzieć się najważniejszych rzeczy z naszej strony www. Zapraszamy!

Czy oferują Państwo usługi pakowania i przygotowania do transportu?

Tak. Na życzenie naszych klientów zajmujemy się pomocą w pakowaniu, a także w przygotowaniu mienia do transportu. Zawsze staramy się, aby nasze usługi były w pełni profesjonalne oraz kompleksowe.

Czy zapewniają Państwo niezbędne materiały do pakowania i przygotowania przeprowadzki?

Jesteśmy gotowi na każdą ewentualność, także jeśli życzą sobie Państwo zagwarantowanie z naszej strony dostarczenia pudełek, taśm oraz specjalnej folii. Przed przyjazdem do Państwa uzgadniamy telefonicznie bądź osobiście charakter i rodzaj przewożonego mienia, i przygotowujemy niezbędne materiały.

Czy zajmujemy się przewozem zwierząt?

Przewóz zwierząt nie jest łatwy i wymaga specjalnej floty. Oferujemy przewóz zwierząt, zapewniając odpowiednie warunki Państwa pupilowi, a także dopasowując się do potrzeb klienta.

Ile trwa usługa transportu/przeprowadzki?

Zawsze staramy sie dobierać sprawdzone i bezpieczne trasy, tak aby wszystko dotarło sprawnie i szybko, zgodnie z wyznaczonym terminem. Wszelkie ustalenia uzgadniamy przed wykonaniem zlecenia, stąd zawsze będą znać Państwo wszystkie szczegóły. Przy uzgadnianiu terminu bierzemy pod uwagę długość trasy, porę roku oraz dzień tygodnia.

Jaki jest koszt przeprowadzki do Hiszpanii?

Każde zlecenie przeprowadzki wyceniane jest indywidualnie. Wynika to przede wszystkim z charakteru zlecenia, gdyż to zależy od ilości i wielkości przewożonych towarów. Także uwzględniamy ilość kilometrów do przebycia i samochodu, który podstawiamy w celu wykonania przeprowadzki.

W jaki sposób moje mienie jest zabezpieczane?

Dbamy o podstawowe zasady bezpieczeństwa i dokładnie w ten sposób przewozimy Państwa mienie. Przy pakowaniu i zabezpieczeniu przedmiotów dokładnie zwracamy uwagę na każdy detal, oddzielnie pakujemy przedmioty delikatne: sprzęt RTV, AGD, szkło i inne cenne dla Państwa przedmioty. Meble dodatkowo owijamy specjalną folią, a także przytwierdzamy do podłoża odpowiednimi pasami.

Czy mienie i towar ubezpieczany jest na czas transportu?

Tak, jest taka opcja w naszej ofercie. Zalecamy z korzystania z ubezpieczenia mienia. Nasz kierowca jest bezbłędny i fachowy, ręczymy za niego, lecz nie możemy ręczyć za innych kierowców poruszających się na drogach.

Co w przypadku sytuacji losowych, tj. wypadki, awarie?

W naszej pracy kierujemy się dobrem naszych klientów, zawsze będąc przygotowanym na różne ewentualności i zdarzenia losowe. Posiadamy zastępcze auta, w sytuacji gdy dojdzie do niespodziewanej awarii lub nieszczęśliwego wypadku.

W jaki sposób poprawnie zapakować i zabezpieczyć meble oraz sprzęty przed przeprowadzką?

W przypadku pakowania mebli konieczne jest użycie specjalnej folii oraz kartonów zabezpieczających kanty i możliwość ich porysowania. Zalecany jest również demontaż mebli i zabezpieczenie ich elementów. W przypadku sprzętów RTV i AGD zalecamy również użycie folii, a także styropianu czy kartonów.

Czy zajmujemy się transportem przedmiotów szczególnych (obrazy, fortepianów, sejfów)?

Przewozimy różne rodzaje towarów, także sejfy czy obrazy. Dbamy zawsze o odpowiednie zabezpieczenie przewożonego mienia.

Czy pomagamy w rozładunku?

Tak, nasza usługa jest kompleksowa. Na życzenie oferujemy także pomoc we wniesieniu i rozpakowaniu.

Czy oferujemy przeprowadzki z Hiszpanii.

Nasza firma wyspecjalizowała się w usługach przeprowadzek na linii Polska – Hiszpania – Polska. Usługę wykonujemy na trasach zapewniających szybkie i bezpieczne wykonanie usługi.

Czy oferujemy przewóz roślin?

Poza przewozem towarów delikatnych i zwierząt, oferujemy również przewóz roślin. Dbamy o to, aby te były przewożone w odpowiednich warunkach termicznych, a także o ich zabezpieczenie.

Transport drobnicowy do Hiszpanii, czy ta usługa jest w Państwa ofercie?

Tak. Poza przewozem towarów wielkogabarytowych przewozimy także mniejsze przedmioty. Wszystkie warunki transportu ustalamy z klientem przed podjęciem zlecenia.

Ile kosztuje transport do Hiszpanii, dlaczego nie ma stałego cennika na naszej stronie?

Transport podobnie jak przeprowadzka jest zamówieniem indywidualnym, z tego też względu każdą naszą usługę wyceniamy podobnie. Cena wykonania transportu może się różnić ze względu na ciężar ładunku, jego rozmiar i rodzaj.

W jakim terminie wykonywana jest usługa transportu?

Najkrótszym lub ustalonym wspólnie z Państwem. Jesteśmy elastyczni, dlatego staramy się o możliwie najszybsze wykonanie zlecenia. Jeśli jednak zależy Państwu na wykonaniu usługi transportu w określonym terminie również nie jest to dla nas problemem.

Czego Państwo nie przewożą?

Nasza firma zajmuje się transportem różnego mienia i towaru do Hiszpanii i z Hiszpanii do Polski. W zależności od rodzaju transportu organizujemy odpowiedni transport, także pozwalający na przewożenie towaru wielkogabarytowego czy delikatnego.

Czy firma posiada certyfikaty i uprawnienia do wykonywania usługi transportu?

Tak, posiadamy uprawnienia i certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje i uprawniające nas do wykonywania transportu do Hiszpanii i do Polski z Hiszpanii.

Czy poza klientami indywidualnym wykonują Państwo usługi dla biznesu?

Posiadamy oferty zarówno dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Wszelkie szczegóły współpracy uzgadniamy przed wykonaniem zlecenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Close